false
Trekpleister Paracetamol 500 Mg Ovale Tabletten
50 stuks
  1. Home
  2. Gezond en Intiem
  3. Zelfzorg
  4. Pijnstillers
  5. Trekpleister Paracetamol 500 Mg Ovale Tabletten

Trekpleister Paracetamol 500 Mg Ovale Tabletten

50 stuks

Productinformatie

Bij koorts en pijn kunnen Trekpleister Paracetamol 500 Mg Ovale Tabletten verlichting bieden. Elke tablet bevat 500 milligram paracetamol.



RVG-UAD 114327

Toepassingsvorm
tablet

EAN code: 8717333596484, 8719179091833

Leeftijdsindicatie vanaf
6 jaar

Leeftijdsindicatie tot
99 jaar

Functionele Naam
Paracetamol 500 mg

Te Gebruiken Tijdens Borstvoeding
Mogelijk

Te Gebruiken Tijdens Zwangerschap
Mogelijk

Inhoud (Netto)
50 stuks

Registratie Nummer
101932

Afleverstatus
RVG UAD

Medische informatie

Let op! Dit is een geneesmiddel! Geneesmiddelen worden niet verkocht aan personen onder 16 jaar. Ook geldt er een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.
Te gebruiken bij

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn , zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn

Dosering
0,5-2 tabletten, afhankelijk leeftijd

Maximale dosering
1,5-6 tabletten,afhankelijk leeftijd

Leeftijd
vanaf 4 jaar

Gebruiksadvies
minste toedieningen per etmaal voor jongste kinderen in leeftijdgroep, innemen met ruime hoeveelheid water, 4 uur tussenpozen aanhouden

Contra-indicatie
Overgevoelig voor een van de werkzame bestanddelen of hulpstoffen in dit geneesmiddel.

Gebruik tijdens zwangerschap
Mogelijk, zie bijsluiter

Gebruik tijdens borstvoeding
Mogelijk, zie bijsluiter

Niet te gebruiken bij

Lever- of nierstoornissen, syndroom van Gilbert, Glucose-6-fosfaatdehydrogenasedeficiëntie, hemolytische anemie, uitdroging, chronische ondervoeding, astma met allergie voor aspirine. Niet i.c.m. alcohol of bepaalde andere geneesmiddelen.Bij pijn niet langer gebruiken dan 5 dagen, bij koorts niet langer gebruiken dan 3 dagen.

Risicowaarschuwing
Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen.

Actief bestanddeel

Per tablet 500mg paracetamol.

Download de bijsluiter

Raadpleeg je huisarts bij

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren. Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van meer dan 5 tabletten paracetamol per dag, gedurende meer dan 2 weken.

Op thuisarts.nl vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen

Wil je persoonlijk advies?

Heb je na het lezen van de informatie op deze pagina nog vragen over dit geneesmiddel? Bel dan onze klantenservice en vraag naar één van onze gediplomeerde (assistent-)drogisten op telefoonnummer 0318 798 565 (tegen lokaal tarief) Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.30 tot 17.30 uur en op zaterdag en feestdagen van 9.00 tot 18.00. Livechat is van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 19.30 beschikbaar. Wij adviseren niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn.

    

Etiketinformatie

Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.

Voedingswaardeclaim

Gezondheidsclaim

Bij koorts en bij pijn.

Ingrediëntendeclaratie

samenstelling: 500mg paracetamol, polyvidon (E1201), maïszetmeel, stearinezuur (E1412) en natriumzetmeelglycolaat

Gebruiksaanwijzing

Bereidingsinstructies

De tabletten met een ruime hoeveelheid water innemen

Gebruiks- en bewaarinstructies voor consumenten

Buiten het zicht en bereik van kinderen houden

Belangrijk

Verplichte algemene melding

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Doseringrestrictie

Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht):
1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag
Gebruik bij kinderen:
6 - 9 jaar: ½ tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag
9 - 12 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 3-4 keer per dag
12 - 15 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag
Het minste aantal toedieningen per etmaal is bestemd voor de jongste kinderen in een bepaalde groep

Gebruiksbeperkingen

Niet gebruiken bij allergie voor de stoffen in dit geneesmiddel

Samenstelling

Samenstelling: elke tablet bevat 500 mg paracetamol.

Toedieningsvorm

tablet

Contactinformatie

Contactnaam

Marel BV

Communicatieadres

Archimedesweg 2, 2333 CN Leiden

Contact type

Consumentenservice

Communicatiekanaalgegevens

www.trekpleister.nl

Type communicatiekanaal

Website

Bestel- & bezorginformatie

Gratis afhalen in een Trekpleister winkel: Het is mogelijk om je online bestelling in één van onze winkels op te halen. Je kan er ook voor kiezen om je bestelling thuis te laten bezorgen. Net zo makkelijk en veilig. Samen krijgen we het voor elkaar. We doen er alles aan om je zo goed mogelijk te blijven helpen.

Gratis thuisbezorgen: vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de producten gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je 3.99 verzendkosten. Lees meer informatie over bezorgen

Jouw bestelling wordt thuisbezorgd volgens onderstaand bezorgschema:

Bestelmoment Bezorgmoment
Maandag voor 22:00 uur Dinsdag
Dinsdag voor 22:00 uur Woensdag
Woensdag voor 22:00 uur Donderdag
Donderdag voor 22:00 uur Vrijdag
Vrijdag voor 22:00 uur Zaterdag
Zaterdag en zondag Dinsdag

Ander bezorgmoment? Wil je jouw pakketje op een ander moment ontvangen? Dat kan! Bij het plaatsen van je bestelling kan je zelf het gewenste bezorgmoment kiezen.

Gratis retourneren in een Trekpleister winkel: niet helemaal tevreden over een product? Je kunt je bestelling tot 14 dagen na ontvangst terugbrengen in één van onze winkels. Je kunt de producten ook per post aan ons retourneren. Lees meer informatie over retourneren
  1. Home
  2. Gezond en Intiem
  3. Zelfzorg
  4. Pijnstillers
  5. Trekpleister Paracetamol 500 Mg Ovale Tabletten
Trekpleister logo

back to top