false
Antigrippine Tabletten
20 stuks
  1. Home
  2. Gezond en Intiem
  3. Geneesmiddelen
  4. Luchtwegen & Verkoudheid
  5. Antigrippine Tabletten

Antigrippine Tabletten

20 stuks

Productinformatie

Antigrippine Tabletten bevat paracetamol, coffeïne en vitamine C.

Last van koorts of pijn? Antigrippine Tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C zijn een pijnstillend en koortsverlagend middel dat je weer op de been kan helpen! Antigrippine is te gebruiken bij (pijn)klachten zoals:

• Griep en verkoudheid
• Hoofdpijn
• Kiespijn
• Spier- en gewrichtspijn
• Menstruatiepijn
• Pijn na een inenting

De werkzame stoffen in Antigrippine Tabletten
De werkzame stoffen in Antigrippine Tabletten zijn paracetamol, coffeïne en vitamine C (ascorbinezuur). De combinatie van stoffen in deze tabletten is zonder recept verkrijgbaar en heeft de volgende werking:

Paracetamol Het werkingsmechanisme van paracetamol is tot nu toe niet volledig opgehelderd. Het effect lijkt te berusten op remming van een enzym in het lichaam dat betrokken is bij pijn en koorts.
Coffeïne kan het effect van paracetamol versterken.
Vitamine C kan indirect het weerstandsvermogen van het lichaam verhogen.

Ook verkrijgbaar is Antigrippine Paracetamol en Vitamine C Poeder voor drank

Gebruik
Een tablet kan op twee verschillende manieren worden ingenomen:

1. Los de tablet op in een glas water. Roer vervolgens goed door en drink het direct op.
2. Slik de tablet in zijn geheel door met water.

Dosering
Gebruik dit geneesmiddel altijd precies zoals beschreven in de bijsluiter of zoals je arts of apotheker dat heeft verteld. De aanbevolen dosering is:

• Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar: 2-4 tabletten per keer, iedere 4 tot 6 uur. Maximaal 12 tabletten per 24 uur.
• Kinderen tussen 12-15 jaar (41-55 kg): 2 tabletten per keer, 4-6 maal per dag. Maximaal 12 tabletten per 24 uur.
• Kinderen tussen 9-12 jaar: 1½ tablet per keer, iedere 4 tot 6 uur. Maximaal 9 tabletten per 24 uur.
• Kinderen tussen 6 - 9 jaar: 1 tablet per keer, iedere 4 tot 6 uur. Maximaal 6 tabletten per 24 uur.

Voor kinderen beneden 6 jaar wordt Antigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C niet aanbevolen, gebruik daarvoor specifieke paracetamol producten voor kinderen.

Ingrediënten
De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol, coffeïne en vitamine C. Eén tablet bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C. De andere stoffen in dit middel zijn cellulose (E 460), croscarmellose (E 468), natriumsaccharine (E 954), magnesiumstearaat (E 470B), ethylcellulose (E 462) en povidon (E 1201).

Antigrippine is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Gebruik Antigrippine niet bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen van Antigrippine.

EAN code: 8710349123606

Medische informatie

Let op! Dit is een geneesmiddel! Geneesmiddelen worden niet verkocht aan personen onder 16 jaar. Ook geldt er een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.
Te gebruiken bij

Ter verlichting bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid of na vaccinatie, kiespijn , zenuwpijn, spit, spierpijn of menstruatiepijn

Dosering
1-2 tabletten per keer, afhankelijk leeftijd

Maximale dosering
1-2 tabletten per keer, afhankelijk leeftijd

Leeftijd
vanaf 6 jaar

Gebruiksadvies
half uur voor/na de maaltijd in de mond uiteen laten vallen, even in de mond houden en daarna doorslikken1 uur tussenpoze aanhouden

Contra-indicatie
Zwangerschap.

Gebruik tijdens zwangerschap
Nee

Gebruik tijdens borstvoeding
Nee

Niet te gebruiken bij

Niet i.c.m. paracetamol bevattende middelen.Lever- of nierfunctiestoornis, als u veel alcohol gebruikt. Niet langer dan 3-5 dagen gebruiken.

Risicowaarschuwing
De maximale dagdosering niet overschrijden.

Download de bijsluiter

Raadpleeg je huisarts bij

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vakerpijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.

Op zelfzorg.nl vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen

Wil je persoonlijk advies?

Heb je na het lezen van de informatie op deze pagina nog vragen over dit geneesmiddel? Bel dan een van onze gediplomeerde (assistent-)drogisten op telefoonnummer 0900-8758000 (35ct per gesprek). Wij zijn bereikbaar op werkdagen van 9:00 tot 20:00 uur en op zaterdag van 9:00 tot 18:00 uur. Wij adviseren niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn.

Bestel- & bezorginformatie

Jouw bestelling wordt thuisbezorgd volgens onderstaand bezorgschema:

Bestelmoment Bezorgmoment
Maandag voor 22:00 uur Dinsdag
Dinsdag voor 22:00 uur Woensdag
Woensdag voor 22:00 uur Donderdag
Donderdag voor 22:00 uur Vrijdag
Vrijdag voor 22:00 uur Zaterdag
Zaterdag en zondag Dinsdag

Ander bezorgmoment? Wil je jouw pakketje op een ander moment ontvangen? Dat kan! Bij het plaatsen van je bestelling kan je zelf het gewenste bezorgmoment kiezen.

Gratis thuisbezorgen: vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de producten gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je 3.99 verzendkosten. Lees meer informatie over bezorgen

Gratis afhalen in een Trekpleister winkel: je kunt er ook voor kiezen om je bestelling gratis af te laten leveren bij een Trekpleister winkel bij jou in de buurt. Lees meer informatie over afhalen in een winkel..

Gratis retourneren in een Trekpleister winkel: niet helemaal tevreden over een product? Je kunt je bestelling tot 14 dagen na ontvangst terugbrengen in één van onze winkels. Je kunt de producten ook per post aan ons retourneren. Lees meer informatie over retourneren
  1. Home
  2. Gezond en Intiem
  3. Geneesmiddelen
  4. Luchtwegen & Verkoudheid
  5. Antigrippine Tabletten
Trekpleister logo

back to top