Trekpleister Lady Wax Ontharingsstrips zijn gebruiksklare ontharingsstrips met koude hars voor een eenvoudige, effectieve en langdurige ontharing. Voor extra verzorging van de huid bevatten de nabehandelingsdoekjes vitamine E.
De waxstrips zijn geschikt voor alle huidtypen. Wij adviseren je om voor gebruik de hars te testen op een klein stukje van het te ontharen lichaamsdeel (zoals hieronder beschreven). Is er na 24 uur geen irritatie opgetreden, dan kun je de strips veilig gebruiken.
Hoe gebruik je de Trekpleister Lady Wax Ontharingsstrips?
1. Verwarm de strips met een wrijvende beweging tussen de handen, totdat ze hun stijfheid verliezen.
2. Trek de uiteinden langzaam van elkaar totdat de strips van elkaar gescheiden zijn.
3. Plak een strip op het te ontharen huiddeel en strijk deze gedurende een aantal seconden (maximaal 10 seconden) glad, span de huid en trek de strip, parallel aan de huid, tegen de richting van de haargroei in met één snelle beweging eraf. Indien nodig kun je dezelfde plek nog een keer ontharen.
4. Wrijf na de ontharing zachtjes met het nabehandelingsdoekje over de huid om eventuele harsresten te verwijderen en de huid te verzorgen. Het nabehandelingsdoekje is meerdere keren te gebruiken als je het bewaart in het sachet. Gebruik geen water, zeep of alcohol om de hars te verwijderen. Indien nodig, kun je harsresten verwijderen met een in olie gedrenkt watje.
Je kunt de Trekpleister Lady Wax Ontharingsstrips meerdere keren gebruiken. Vouw de losse strips dubbel en verwarm ze voor het volgende gebruik weer met de handen.
EAN code: 8719179263735, 8719179617231, 8717333309152
Functionele Naam
TREKPLEISTER BODY ONTHARINGSSTRIPS
Specificatie van de inhoud
20 strips, 4 nabehandelingsdoekjes
P-zinnen
P102: Buiten het bereik van kinderen houden
P103: Alvorens te gebruiken, het etiket lezen
P262: Contact met de ogen, de huid of de kleding vermijden
P313: Een arts raadplegen
P332: Bij huidirritatie:
P333: Bij huidirritatie of uitslag:
P334: In koud water onderdompelen/ nat verband aanbrengen
P402: Op een droge plaats bewaren
Gebruik de strips niet op ontstoken of geïrriteerde plekken of op wondjes. Niet aanbevolen voor het ontharen van oksels, wenkbrauwen, neus, oren, borst, geslachts- of perianale delen. Niet geschikt voor kinderen of dieren. Niet gebruiken binnen 24 uur na blootstelling aan de zon of direct na het baden. Niet te gebruiken bij diabetes, circulatiestoornissen, wratten, moedervlekken en spataderen.
Als de huid 24 uur na gebruik nog steeds rood is, adviseren wij een huisarts te consulteren. Als je vermoedt dat er een dermatologisch probleem kan optreden na gebruik van dit product, raadpleeg dan vóór gebruik een dermatoloog.
Hoewel wij zorg en aandacht besteden aan de etiketinformatie op internet kan het zijn dat deze afwijkt van de etiketinformatie op het product. Ten aanzien hiervan aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Lees daarom altijd de etiketinformatie op het product dat je thuis ontvangt.
INGREDIENTS STRIPS: GLYCERYL ROSINATE, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, CERA ALBA, PARFUM, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, , LINALOOL, CI 19140.
INGREDIENTS NABEHANDELINGSDOEKJES: PARAFFINUM LIQUIDUM, ISOPROPYL MYRISTATE, TRITICUM VULGARE GERM OIL, PARFUM, PHENETHYL ALCOHOL, BHT, CAPRYLYL GLYCOL, ASCORBYL PALMITATE.
Koel en droog bewaren
Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing
Trekpleister Renswoude NL
Nijborg 17, 3927 DA Renswoude
www.trekpleister.nl
Website
Bestelmoment | Bezorgmoment |
Maandag voor 22:00 uur | Dinsdag |
Dinsdag voor 22:00 uur | Woensdag |
Woensdag voor 22:00 uur | Donderdag |
Donderdag voor 22:00 uur | Vrijdag |
Vrijdag voor 22:00 uur | Zaterdag |
Zaterdag en zondag | Dinsdag |