De Roxasect Mottenballen beschermen je kleding in je kledingkast 3 maanden tegen motten en mottenlarven. Door de verdamping van de actieve stof, dat op het zenuwstelsel werkt, gaat de mot dood.
Ben jij helemaal klaar met al die motten in je kledingkasten die gaatjes veroorzaken in jouw mooie kleding? De Roxasect Mottenballen houden je kledingkasten en kledingzakken drie maanden mottenvrij.
De voordelen van Roxasect Mottenballen:
EAN code: 8711744036942
Functionele Naam
Mottenballen
Specificatie van de inhoud
st
GHS signaalwoord
Waarschuwing
UN code
3077
P-zinnen
P102: P102:Buiten het bereik van kinderen houden.
P264: P264:Na het werken met dit product handen grondig wassen.
P273: P273:Voorkom lozing in het milieu.
P391: P391:Gelekte/gemorste stof opruimen.
P501: P501:De inhoud en / verpakking verwerken volgens de plaatselijke / regionale / nationale / internationale voorschriften.
H-zinnen
H400: Zeer giftig voor in het water levende organismen.
H410: H410:Zeer giftig voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
Volledige Omschrijving
Roxasect Mottenballen 20 stuks
Inhoud (Netto)
20 stuks
Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.
GEBRUIKSAANWIJZING (B): Roxasect Mottenballen beschermt kleding in de kledingkast maximaal 3 maanden tegen motten en mottenlarven. De aanbevolen dosering is 6 mottenballen per 1m³. Het maximum aantal mottenballendat gelijktijdig zonder risico's voor het milieu in een uishouden kan worden gebruikt is 10. het witte zakje om de mottenballen niet verwijderen. Leg de mottenballen verspreid in de kledingkast. Zes mottenballen geven gedurende 3 maanden bescherming tegen motten in een ruimte van ca 1m³. Zorg ervoor dat de kleding droog is en houd de kledingkast zoveel mogelijk gesloten. LET OP: de mottenballen hebben geen penetrante geur en behouden hun oorspronkelijke vorm. De mottenballen na 3 maanden vervangen. Yoegestaan is uitsluitend het gebruik als middel ter bestrijding van kleermotten en kleermottenlarven in kleerkast. De gebruiksaanwijzing zoals opgenomen onder B. moet worden aangehouden. Het middel is uitsluitend bestemd voor niet-prosessioneel gebruik.
Het witte zakje om de mottenballen niet verwijderen. Leg de mottenballen verspreid in de kledingkast. Zes mottenballen geven gedurende 3 maanden bescherming tegen motten in een ruimte van ca 1m3. Zorg ervoor dat de kleding droog is en houd de kledingkast zoveel mogelijk gesloten.Werkzame stof;Transfluthrin 0.05%
Werkzame stof: Transfluthrin 0.05%.
Biocide Regulation
SmarTec Solutions Ltd.
Suite F, Block A, Dolphin Court, Embassy Way, Taʼ Xbiex XBX 1071, Malta
Consumentenservice
0900-2333666
Telefoon
Bestelmoment | Bezorgmoment |
Maandag voor 22:00 uur | Dinsdag |
Dinsdag voor 22:00 uur | Woensdag |
Woensdag voor 22:00 uur | Donderdag |
Donderdag voor 22:00 uur | Vrijdag |
Vrijdag voor 22:00 uur | Zaterdag |
Zaterdag en zondag | Dinsdag |