Gebruik de Leukoplast Hechtpleister voor het vastzetten van wondverbanden in alle soorten en maten. De duurzame, beige tape is geschikt voor kortdurend gebruik op een normale, intacte huid.
Leuko Leukoplast Klassieke Hechtpleister heeft een zinkoxide-rubberen kleeflaag die latex bevat.
EAN code: 0000042079071, 8715200681875, 0000040058399
Functionele Naam
5mx2,50cm - eurolock
Product omschrijving
Leukoplast 5 m x 2,50 cm - eurolock
Is Medisch Hulpmiddel
Ja
Inhoud (Netto)
1 stuks
Fixeren/vastzetten van verbanden en windsels op normale huid. Ook toe te passen wanneer de pleister onder sterke druk staat. Preventief en ter behandeling van blaren. Voor allerlei huis-, tuin- en keukensituaties.
Latex allergie
Viscose weefsel met een zinkoxide-rubber kleeflaag
Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.
Zorg voor een schone en droge huid. Breng het te fixeren product in juiste positie. Bepaal de maat en knip/scheur de stroken op juiste lengte af. Breng de stroken zonder rekken aan. Verwijder langzaam in de haargroeirichting.
Geen restricties
viscose drager met zinkoxide kleeflaag, bevat latex
Medical Device Safety
Essity Netherlands B.V.
Postbus 670 - 3700 AR Zeist
Consumentenservice
Bestelmoment | Bezorgmoment |
Maandag voor 22:00 uur | Dinsdag |
Dinsdag voor 22:00 uur | Woensdag |
Woensdag voor 22:00 uur | Donderdag |
Donderdag voor 22:00 uur | Vrijdag |
Vrijdag voor 22:00 uur | Zaterdag |
Zaterdag en zondag | Dinsdag |