John Frieda Volume Lift Root Booster Blow Dry Lotion is geschikt voor fijn haar. De lotion geeft fijn haar vanaf de aanzet een boost en maakt je lokken voller.
De haarlotion geeft volume en textuur bij de haaraanzet. De lichtgewicht formule met Air-Silk-Technology geeft een instant boost om je haar bij de aanzet te liften.
De voordelen van de John Frieda Volume Lift Root Booster Blow Dry Lotion:
• Geeft fijn haar vanaf de aanzet een boost en maakt je lokken voller
• Bevat een lichtgewicht formule met Air-Silk-Technology
• Transformeert fijn haar naar haar met volume
• Geeft volume en textuur bij de haaraanzet
• Speciaal ontwikkeld voor fijn, futloos haar
EAN code: 0000050079049
Functionele Naam
Haarlotion
GHS signaalwoord
Gevaarlijk
UN code
1993
P-zinnen
P210: Verwijderd houden van warmte / vonken / open vuur / hete oppervlakken. Niet roken.
P370+P378: In geval van brand: blussen met droog zand, droog chemisch product of alcoholbestendig schuim.
P403+P235: Op een goed geventileerde plaats bewaren. Koel bewaren.
H-zinnen
H225: Licht ontvlambare vloeistof en damp.
Volledige Omschrijving
John Frieda haarlotion 125 milliliter
Inhoud (Netto)
125 ml
Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.
Spray royaal vanaf de haaraanzet tot in de punten op handdoekdroog haar, focus op de aanzet om volume to creëren. Zorg ervoor dat het haar volledig bedekt is aan het oppervlak en de onderkant voordat je gaat fohnen en stylen. Vermijd roken tijdens gebruik en totdat het haar helemaal droog is.
Lees voor gebruik de bijsluiter
INGREDIENTS: ALCOHOL DENAT., AQUA, PVP, VP/VA COPOLYMER, POLYSORBATE 20, PARFUM, MARIS SAL, PEG-75 LANOLIN, AMP-ISOSTEAROYL HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, VP/DMAPA ACRYLATES COPOLYMER BENZALKONIUM CHLORIDE, BHT, CITRONELLOL, LINALOOL.
SAFETY_DATA_SHEET_REQUIRED
Kao Germany GmbH
D-64308 Darmstadt
Consumentenservice
Bestelmoment | Bezorgmoment |
Maandag voor 22:00 uur | Dinsdag |
Dinsdag voor 22:00 uur | Woensdag |
Woensdag voor 22:00 uur | Donderdag |
Donderdag voor 22:00 uur | Vrijdag |
Vrijdag voor 22:00 uur | Zaterdag |
Zaterdag en zondag | Dinsdag |