HG Haarontstopper lost verstoppingen op in de badkamerafvoer door haren, zeepresten, huidvetten en tandpasta. Het is geschikt voor de doucheput, de wasbak of het ligbad.
In de badkamer zijn haren dé veroorzaker van verstoppingen van zowel je wasbak, douche als bad. Dit wordt nog eens verergerd door zeepresten, huidvetten en tandpasta die de haren vasthouden. Deze ontstopper is versterkt met kaliumhydroxide en lost haren snel, effectief en volledig op, evenals alle materialen die ze tegenhouden.
Hoe gebruik je HG Haarontstopper?
Wanneer er water in de wasbak, douchebak of het bad staat, dit eerst zoveel mogelijk verwijderen. Giet vervolgens voorzichtig de gehele inhoud van fles 1 in de verstopte afvoer en daarna voorzichtig de gehele inhoud van fles 2. Laat het geheel minimaal 1 uur inwerken en spoel tot slot na met een ruime hoeveelheid water.
HG doet wat het belooft
HG ontwikkelt producten vanuit de gedachte dat specifieke problemen om specifieke oplossingen vragen. HG biedt daarom een ruime keuze schoonmaakmiddelen die bestaat uit specifieke en kwalitatief hoogwaardige probleemoplossers voor reiniging, onderhoud en herstel.
EAN code: 8711577244712, 8711577244798
Functionele Naam
Haarontstopper
GHS signaalwoord
Waarschuwing
UN Code-1760
P-zinnen
P101: Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden
P102: Buiten het bereik van kinderen houden
P273: Voorkom lozing in het milieu
P280: Draag beschermende handschoenen en oogbescherming.
P301+P312: NA INSLIKKEN: Bij onwel voelen een ANTIGIFCENTRUM of een arts raadplegen
P301+P330+P331: NA INSLIKKEN: De mond spoelen GEEN braken opwekken
P303+P361+P353: BIJ CONTACT MET DE HUID (of het haar): Verontreinigde kleding onmiddellijk uittrekken Huid met water afspoelen/ afdouchen
P305+P351+P338: BIJ CONTACT MET DE OGEN: Voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten Contactlenzen verwijderen, indien mogelijk. Blijven spoelen
P337+P313: Bij aanhoudende oogirritatie: Een arts raadplegen
P501: Inhoud/verpakking afvoeren naar inzamelpunt voor gevaarlijk of bijzonder afval.
H-Zinnen
EUH206: Let op! Niet in combinatie met andere producten gebruiken. Er kunnen gevaarlijke gassen (chloor) vrijkomen.
H302: Schadelijk bij inslikken.
H314: Veroorzaakt ernstige brandwonden en oogletsel.
H315: Veroorzaakt huidirritatie.
H318: Veroorzaakt ernstig oogletsel.
H319: Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
H400: Zeer giftig voor in het water levende organismen.
H410: Zeer giftig voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
Inhoud (Netto)
1 stuks
Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.
bevat o.a.:
anionogene oppervlakteactieve stoffen, chloorbleekmiddelen < 5%
Indien er water in de wasbak, douchebak of het bad staat, dit eerst zoveel mogelijk verwijderen. Giet vervolgens voorzichtig de gehele inhoud van fles 1 in de verstopte afvoer en daarna voorzichtig de gehele inhoud van fles 2. Laat het geheel minimaal 1 uur inwerken en spoel tot slot na met een ruime hoeveelheid water.
Flessen altijd koel, donker en rechtop bewaren.
bevat o.a.:
anionogene oppervlakteactieve stoffen, chloorbleekmiddelen < 5%
HG International b.v.
Damsluisweg 70,
1332 EJ Almere
Consumentenservice
Bestelmoment | Bezorgmoment |
Maandag voor 22:00 uur | Dinsdag |
Dinsdag voor 22:00 uur | Woensdag |
Woensdag voor 22:00 uur | Donderdag |
Donderdag voor 22:00 uur | Vrijdag |
Vrijdag voor 22:00 uur | Zaterdag |
Zaterdag en zondag | Dinsdag |