Bij schimmelinfecties van de huid gebruik je Trekpleister Miconazolnitraat 20 mg/g Antischimmelcrème. Elke gram hydrofiele crème bevat 20 mg miconazolnitraat.
RVG-UAD 113077
Toepassingsvorm
creme
EAN code: 8717333596682
Schimmelinfecties van huid en nagels
Dosering
1-2 keer
Maximale dosering
2 keer
Leeftijd
Gebruiksadvies
aangedane huid zorgvuldig wassen en drogen, op en rondom aangedane huid dun aanbrengen en lichtjes inwrijven, ononderbroken voortzetten tot klacht geheel verdwenen
Contra-indicatie
Overgevoelig voor een van de stoffen in dit geneesmiddel of voor andere antischimmelmiddelen.
Gebruik tijdens zwangerschap
Mogelijk, zie bijsluiter.
Gebruik tijdens borstvoeding
Mogelijk, zie bijsluiter.
Niet i.c.m. bepaalde andere geneesmiddelen. Bevat benzoëzuur, kan huidirritatie veroorzaken. Niet langer dan 14 dagen gebruiken, zonder overleg arts.
Risicowaarschuwing
Mensen die bij trombosedienst lopen, mogen dit middel niet gebruiken. Vermijd inademen en contact met de ogen.
1 gram crème bevat 20mg miconazolnitraat
Als de gebruiker diabetes heeft. Indien de behandeling, uitgevoerd volgens gebruikinstructies bijsluiter en hygiënische maatregelen zijn toegepast en na 2-4 weken niet heeft geleid tot vermindering klachten. Als de schimmel de nagels heeft aangetast en klachten geeft.
Op zelfzorg.nl vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen
Heb je na het lezen van de informatie op deze pagina nog vragen over dit geneesmiddel? Bel dan een van onze gediplomeerde (assistent-)drogisten op telefoonnummer 0900-8758000 (35ct per gesprek). Wij zijn bereikbaar op werkdagen van 9:00 tot 20:00 uur en op zaterdag van 9:00 tot 18:00 uur. Wij adviseren niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn.
Bestelmoment | Bezorgmoment |
Maandag voor 22:00 uur | Dinsdag |
Dinsdag voor 22:00 uur | Woensdag |
Woensdag voor 22:00 uur | Donderdag |
Donderdag voor 22:00 uur | Vrijdag |
Vrijdag voor 22:00 uur | Zaterdag |
Zaterdag en zondag | Dinsdag |