false
Trekpleister Ibuprofen 400mg Liquid Caps
20 stuks
  1. Home
  2. Gezond en Intiem
  3. Zelfzorg
  4. Pijnstillers
  5. Trekpleister Ibuprofen 400mg Liquid Caps

Trekpleister Ibuprofen 400mg Liquid Caps

20 stuks

Productinformatie

Verlicht lichte tot matige pijn met deze Trekpleister Ibuprofen 400mg Liquid Caps. De zachte capsules werken pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend.



RVG-UAD 113307

Toepassingsvorm
liquid capsules

EAN code: 8717333596569

Leeftijdsindicatie vanaf
12 jaar

Functionele Naam
pijnstiller Ibuprofen Liq.Caps 400

Te Gebruiken Tijdens Borstvoeding
Mogelijk

Te Gebruiken Tijdens Zwangerschap
Mogelijk

Product omschrijving
Trekpleister Ibuprofen Liquid Caps 400mg 20st

Inhoud (Netto)
20 stuks

Registratie Nummer
113307

Medische informatie

Let op! Dit is een geneesmiddel! Geneesmiddelen worden niet verkocht aan personen onder 16 jaar. Ook geldt er een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.
Te gebruiken bij

Ter verlichting van hoofdpijn, reumatische pijn, spierpijn, spit, menstruatiepijn, tand- en kiespijn, pijn en koorts bij griep en verkoudheid en pijn en koorts bij vaccinatie.

Dosering
1 tablet per keer

Maximale dosering
3 tabletten

Leeftijd
vanaf 12 jaar

Gebruiksadvies
6 uur tussenpozen aanhouden innemen met water, niet kauwen

Contra-indicatie
Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelijke pijnstillers (NSAID's). Maagdarmbloeding of maagzweer, lever-, nier- of hartfunctiestoornissen. Laatste 3 maanden zwangerschap. Ernstige uitdroging. Actieve bloeding of aandoening die lijdt tot een abnormale vorming van bloedcellen.Gebruik andere NSAID pijnstillers of meer dan 75 mg aspirine per dag. Adolescenten en kinderen met een lichaamsgewicht lager dan 40 kg.

Gebruik tijdens zwangerschap
Overleg arts, gebruik eerste 6 maanden

Gebruik tijdens borstvoeding
Ja, korte tijd

Niet te gebruiken bij

Intolerantie bepaalde suikers. Kan vruchtbaarheid beïnvloeden. Niet i.c.m andere geneesmiddelen en alcohol. Bij geen verbetering bij koorts of migraine niet langer dan 3 dagen gebruiken, bij pijn niet langer dan 4 dagen, zonder arts te raadplegen.

Risicowaarschuwing
Voor gebruik met arts overleggen bij: hart- of vaatziekten, maag- of darmaandoeningen of verhoogd risico hierop, bij slechte nierfunctie, astma, zwangerschap, psoriasis, gebruik andere medicijnen of bij een leeftijd ouder dan 70 jaar.

Actief bestanddeel

Eén capsule bevat 400 mg ibuprofen.

Download de bijsluiter

Raadpleeg je huisarts bij

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

Op thuisarts.nl vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen

Wil je persoonlijk advies?

Heb je na het lezen van de informatie op deze pagina nog vragen over dit geneesmiddel? Bel dan onze klantenservice en vraag naar één van onze gediplomeerde (assistent-)drogisten op telefoonnummer 0318 798 565 (tegen lokaal tarief) Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.30 tot 17.30 uur en op zaterdag en feestdagen van 9.00 tot 18.00. Livechat is van maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 19.30 beschikbaar. Wij adviseren niet verder te gaan met de bestelling van dit geneesmiddel wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn.

  

Etiketinformatie

Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.

Voedingswaardeclaim

Gezondheidsclaim

pijnstillend, koortsverlagend, ontstekingsremmend#
Voor symptomatische verlichting van lichte tot matige pijn zoals hoofdpijn, acute migraine met of zonder aura, spierpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij verkoudheid.

Wettelijke benaming

Trekpleister Ibuprofen liquid caps 400mg, capsules, zacht

Gebruiksaanwijzing

Bereidingsinstructies

Voor oraal gebruik. Uitsluitend voor kortdurend gebruik. Voor gebruik bij volwassenen en adolescenten vanaf 40 kg en zwaarder. (12 jaar en ouder).

Gebruiks- en bewaarinstructies voor consumenten

Er zijn geen speciale bewaarcondities voor dit middel.
Buiten het zicht en bereik van kinderen houden.

Belangrijk

Verplichte algemene melding

Lees voor het gebruik de bijsluiter.

Doseringrestrictie

1 capsule (400 mg ibuprofen) tot maximaal drie capsules per dag, indien nodig. Laat minstens 6 uur tussen elke inname. Neem niet meer dan drie capsules in binnen 24 uur.

Gebruiksbeperkingen

Wanneer mag Trekpleister ibuprofen liquid caps 400 mg niet gebruikt worden? Niet gebruiken bij: overgevoeligheid voor ibuprofen of voor andere stoffen in dit middel (zie de bijsluiter), eerder opgetreden kortademigheid, astma, loopneus, zwelling, huiduitslag, maag-/ darmbloedingen, of -perforatie na gebruik van aspirine of andere pijnstillende en ontstekingsremmende middelen (NSAIDs), actieve maagzweer of -bloeding of als u dit al vaker dan één keer heeft gehad,
bloedstollingsstoornis of andere bloedingsstoornis, ernstige lever- of nierziekte of hartfalen, hersenbloeding of andere actieve bloeding, onopgehelderde stoornis in de bloedaanmaak, ernstige uitdroging, tijdens de laatste drie maanden van de zwangerschap, gelijktijdig gebruik van andere NSAID pijnstillers of meer dan 75 mg aspirine per dag, lichaamsgewicht minder dan 40 kg of kinderen onder de 12 jaar. Raadpleeg uw arts als u zich niet beter voelt of als u zich slechter voelt na 4 dagen voor pijn of na 3 dagen voor koorts en migraine.

Samenstelling

Samenstelling: een capsule bevat 400 mg ibuprofen. Hulpstoffen: Bevat sorbitol (E420)

Toedieningsvorm

capsules, zacht

Richtlijnen

FREE_PHARMACEUTICAL_PRODUCTS_DIRECTIVE

Contactinformatie

Contactnaam

MAE Holding BV

Communicatieadres

Stationsweg 4, 5211 TW s-Hertogenbosch

Contact type

Licentiehouder

Communicatiekanaalgegevens

www.trekpleister.nl

Type communicatiekanaal

Website

Bestel- & bezorginformatie

Gratis afhalen in een Trekpleister winkel: Het is mogelijk om je online bestelling in één van onze winkels op te halen. Je kan er ook voor kiezen om je bestelling thuis te laten bezorgen. Net zo makkelijk en veilig. Samen krijgen we het voor elkaar. We doen er alles aan om je zo goed mogelijk te blijven helpen.

Gratis thuisbezorgen: vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de producten gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je 3.99 verzendkosten. Lees meer informatie over bezorgen

Jouw bestelling wordt thuisbezorgd volgens onderstaand bezorgschema:

Bestelmoment Bezorgmoment
Maandag voor 22:00 uur Dinsdag
Dinsdag voor 22:00 uur Woensdag
Woensdag voor 22:00 uur Donderdag
Donderdag voor 22:00 uur Vrijdag
Vrijdag voor 22:00 uur Zaterdag
Zaterdag en zondag Dinsdag

Ander bezorgmoment? Wil je jouw pakketje op een ander moment ontvangen? Dat kan! Bij het plaatsen van je bestelling kan je zelf het gewenste bezorgmoment kiezen.

Gratis retourneren in een Trekpleister winkel: niet helemaal tevreden over een product? Je kunt je bestelling tot 14 dagen na ontvangst terugbrengen in één van onze winkels. Je kunt de producten ook per post aan ons retourneren. Lees meer informatie over retourneren
  1. Home
  2. Gezond en Intiem
  3. Zelfzorg
  4. Pijnstillers
  5. Trekpleister Ibuprofen 400mg Liquid Caps
Trekpleister logo

back to top