Schwarzkopf Taft Styling Extreme Freezing Hold 5/15 Styling Gel biedt een sterke fixatie alsof je haar bevriest. De gel plakt niet, is gemakkelijk uit te wassen en bevat geen alcohol (ethylalcohol).
Wil je er verzekerd van zijn dat je haar de hele dag in model blijft? Schwarzkopf Taft Styling Extreme Freezing Hold 5/15 Styling Gel is de oplossing! Alsof je haar bevriest tot de volgende wasbeurt.
Hoe gebruik je Schwarzkopf Taft Styling Extreme Freezing Hold 5/15 Styling Gel?
Breng de haargel aan op droog of nat haar en style je haar zoals gewenst. Voor extra definitie van je haar gebruik je je vingertoppen om accenten aan te brengen.
De voordelen van Schwarzkopf Taft Styling Extreme Freezing Hold 5/15 Styling Gel:
• Met name geschikt voor korte haartypes
• Sterke gel, hold 5/15
• Deze gel plakt niet en is gemakkelijk uit te wassen
• De formule van het stylingproduct is vegan en bevat dus geen ingrediënten van dierlijke oorsprong
• Deze gel bevat 0% alcohol (ethylalcohol) en geen siliconen
• De verpakking bevat 50% gerecycled plastic (exclusief dop)
Altijd in controle met Taft
Taft heeft een compleet assortiment stylingproducten voor een perfecte, langdurige fixatie. Je kapsel is klaar om elke uitdaging aan te kunnen! Creëer met de Taft styling producten jouw unieke stijl die de hele dag in model blijft.
EAN code: 5410091752514
Functionele Naam
Hair Gel/Cream/Wax
Product omschrijving
TAFT EXTREME FREEZING GEL 250ML
Inhoud (Netto)
0.25 kg
Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.
Verdeel de gel gelijkmatig over (handdoek)droog haar en breng in model. Definieer je haar met je vingertoppen. Voor een optimaal stylingresultaat, fixeer je haar met Taft Haarspray.
Aqua (Water, Eau),VP/VA Copolymer,Carbomer,PVP,Aminomethyl Propanol,PEG-32,Phenoxyethanol,PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,PEG-12 Dimethicone,Panthenol,Caffeine,Taurine,Benzophenone-4,Parfum (Fragrance),DMDM Hydantoin,PEG-12 Allyl Ether,Linalool,PEG-12,Ethylhexylglycerin,Hexyl Cinnamal,Benzyl Alcohol,Alpha-Isomethyl Ionone,Geraniol,Citronellol
Henkel Nederland
Postbus 2100 - 3430 CW Nieuwegein
Consumentenservice
NL 030 607 36 50 / BE 02 421 25 12
Telefoon
Bestelmoment | Bezorgmoment |
Maandag voor 22:00 uur | Dinsdag |
Dinsdag voor 22:00 uur | Woensdag |
Woensdag voor 22:00 uur | Donderdag |
Donderdag voor 22:00 uur | Vrijdag |
Vrijdag voor 22:00 uur | Zaterdag |
Zaterdag en zondag | Dinsdag |