false
Sanex Dermo Sensitive Deodorant Spray
200ml
  1. Home
  2. Beauty en Verzorging
  3. Lichaamsverzorging
  4. Deodorant
  5. Sanex Dermo Sensitive Deodorant Spray

Sanex Dermo Sensitive Deodorant Spray

Productinformatie

Verzorg je gevoelige huid en bescherm je oksels 24 uur lang tegen transpiratie met Sanex Dermo Sensitive Deodorant Spray. De deodorant verdrijft onaangename lichaamsgeurtjes en laat je huid ademen.

Sanex Dermo Sensitive Deodorant Spray is verrijkt met lactoserum. Dit bestanddeel is rijk aan melkeiwitten en verzorgt je gevoelige huid extra.

Deze deodorant is goedgekeurd door dermatologen en is vrij van alcohol.

EAN code: 3181730104286, 8714789765662

Functionele Naam
Sanex Dermo Sensitive Deodorant Spray

Variant
Dermo Sensitive

GHS signaalwoord
Niet van toepassing

UN code
1950

P-zinnen
P273: Voorkom lozing in het milieu

H-zinnen
EUH044: Ontploffingsgevaar bij verwarming in afgesloten toestand.
H222: Zeer licht ontvlambare aerosol.

Inhoud (Netto)
200 mg

Etiketinformatie

Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.

Ingrediëntendeclaratie

Isobutane, butane, propane, cyclomethicone, aluminum chlorohydrate, dimethicone, parfum, disteardimonium hectorite, propylene carbonate , dimethiconol, lactose, caprylic/capric triglyceride, cocoglycerides, lactis serum proteinum

Overig

Ethisch kenmerk op etiket/verpakking

Green Dot

Contactinformatie

Contactnaam

Colgate-Palmolive

Communicatieadres

1380 AK Weesp

Contact type

Consumentenservice

Communicatiekanaalgegevens

00800-32132132

Type communicatiekanaal

Telefoon

Reviews

Bestel- & bezorginformatie

Gratis afhalen in een Trekpleister winkel: Het is mogelijk om je online bestelling in één van onze winkels op te halen. Je kan er ook voor kiezen om je bestelling thuis te laten bezorgen. Net zo makkelijk en veilig. Samen krijgen we het voor elkaar. We doen er alles aan om je zo goed mogelijk te blijven helpen.

Gratis thuisbezorgen: vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de producten gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je 3.99 verzendkosten. Lees meer informatie over bezorgen

Jouw bestelling wordt thuisbezorgd volgens onderstaand bezorgschema:

Bestelmoment Bezorgmoment
Maandag voor 22:00 uur Dinsdag
Dinsdag voor 22:00 uur Woensdag
Woensdag voor 22:00 uur Donderdag
Donderdag voor 22:00 uur Vrijdag
Vrijdag voor 22:00 uur Zaterdag
Zaterdag en zondag Dinsdag

Ander bezorgmoment? Wil je jouw pakketje op een ander moment ontvangen? Dat kan! Bij het plaatsen van je bestelling kan je zelf het gewenste bezorgmoment kiezen.

Gratis retourneren in een Trekpleister winkel: niet helemaal tevreden over een product? Je kunt je bestelling tot 14 dagen na ontvangst terugbrengen in één van onze winkels. Je kunt de producten ook per post aan ons retourneren. Lees meer informatie over retourneren
  1. Home
  2. Beauty en Verzorging
  3. Lichaamsverzorging
  4. Deodorant
  5. Sanex Dermo Sensitive Deodorant Spray
Trekpleister logo

back to top