Hygiënisch reinigen is nog nooit zo belangrijk geweest. Glycerona Hygiënische Handgel reinigt je handen effectief doordat de handgel meer dan 70% alcohol bevat.
Inmiddels gebruikt het merendeel van de Nederlanders dagelijks een handgel, zo blijkt uit onderzoek*. 53% van de mensen gebruikt ook thuis een hygiënische handgel.
De Glycerona handgel heeft een subtiele, frisse uniseks geur, is niet kleverig en droogt snel. Hij bevat een combinatie van aloë vera-extract en provitamine B5 die zorgt voor een optimale verzorging van je handen tijdens, maar ook ná het gebruik van deze handgel.
Naast het effectief reinigen van je handen is deze handgel met alcohol dus ook nog eens verzorgend en fijn in gebruik met een lekkere geur. Dat maakt deze handgel anders dan anderen!
*Bron: onderzoek uitgevoerd in opdracht van Glycerona door MarketResponse februari 2021, n=1001
In een handige pompflacon
De pompflacon is ideaal voor thuis in de hal, in de keuken of op het toilet, maar past ook in de bekerhouder van je auto, zodat je onderweg of na het winkelen altijd je handen hygiënisch kan reinigen.
Hoe gebruik je Glycerona Hygiënische Handgel?
Breng een kleine hoeveelheid op dje handen aan, wrijf in en laat drogen.
EAN code: 8714319225567
Houdbaarheid Na Opening
48
Functionele Naam
Hygiënische Handgel
GHS signaalwoord
Gevaarlijk
UN Code-1170
P-zinnen
P102: Buiten het bereik van kinderen houden
P210: Verwijderd houden van warmte/ vonken/ pen vuur/ hete oppervlakken. Niet roken
H-Zinnen
H224: Zeer licht ontvlambare vloeistof en damp.
Product omschrijving
Glycerona Hygiënische Handgel 0% Parfum 300ml
Inhoud (Netto)
300 ml
Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.
Glycerona Hygiënische Handgel 0% Parfum 300ml
Gebruik: een kleine hoeveelheid op de
handen aanbrengen en laten drogen.
Buiten bereik van kinderen bewaren,
Na opening 12 maanden houdbaar.
ALCOHOL DENAT., AQUA, GLYCERIN, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PANTHENOL , PARFUM, TRIETHANOLAMINE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, LINALOOL , D-LIMONENE
REMARK COSMETICS
INDUSTRIEWEG 24 7949 AK ROGAT THE
NETHERLANDS
Consumentenservice
Bestelmoment | Bezorgmoment |
Maandag voor 22:00 uur | Dinsdag |
Dinsdag voor 22:00 uur | Woensdag |
Woensdag voor 22:00 uur | Donderdag |
Donderdag voor 22:00 uur | Vrijdag |
Vrijdag voor 22:00 uur | Zaterdag |
Zaterdag en zondag | Dinsdag |