false
Borotalco Original Deodorant Roll-On
50ml
  1. Home
  2. Beauty en Verzorging
  3. Lichaamsverzorging
  4. Deodorant
  5. Borotalco Original Deodorant Roll-On

Borotalco Original Deodorant Roll-On

Productinformatie

Borotalco Original Deodorant Roll-On bevat een speciale formule met Microtalc. De formule absorbeert zweet en werkt perfect tegen transpiratie. De roll-on hydrateert je huid.

En dat allemaal met het originele parfum van Borotalco.

EAN code: 0000080453000

Houdbaarheid Na Opening
365

Functionele Naam
deo roll-on original

Variant
Original

P-zinnen
P332: Bij huidirritatie:

Volledige Omschrijving
Borotalco original deo roll-on

Inhoud (Netto)
50 ml

Registratie Nummer
903906

Etiketinformatie

Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.

Wettelijke benaming

Borotalco original deo roll-on 48h

Gebruiksaanwijzing

Bereidingsinstructies

Overmatig gebruik van het product vermijden. Niet gebruiken op beschadigde of geïrriteerde huid. Gebruik stopzetten indien allergische reactie optreedt.

Belangrijk

Samenstelling

Samenstelling: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, PPG-15 Stearyl Ether, Steareth-2, Triethyl Citrate, Parfum, Steareth-21, Talc, BHT, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol

Toedieningsvorm

Deo roll-on

Contactinformatie

Contactnaam

Bolton Nederland BV

Communicatieadres

Excelsiorlaan 27 bus 3 1930 zaventem

Contact type

Consumentenservice

Communicatiekanaalgegevens

0800 0234566

Type communicatiekanaal

Telefoon

Reviews

Bestel- & bezorginformatie

Gratis afhalen in een Trekpleister winkel: Het is mogelijk om je online bestelling in één van onze winkels op te halen. Je kan er ook voor kiezen om je bestelling thuis te laten bezorgen. Net zo makkelijk en veilig. Samen krijgen we het voor elkaar. We doen er alles aan om je zo goed mogelijk te blijven helpen.

Gratis thuisbezorgen: vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de producten gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je 3.99 verzendkosten. Lees meer informatie over bezorgen

Jouw bestelling wordt thuisbezorgd volgens onderstaand bezorgschema:

Bestelmoment Bezorgmoment
Maandag voor 22:00 uur Dinsdag
Dinsdag voor 22:00 uur Woensdag
Woensdag voor 22:00 uur Donderdag
Donderdag voor 22:00 uur Vrijdag
Vrijdag voor 22:00 uur Zaterdag
Zaterdag en zondag Dinsdag

Ander bezorgmoment? Wil je jouw pakketje op een ander moment ontvangen? Dat kan! Bij het plaatsen van je bestelling kan je zelf het gewenste bezorgmoment kiezen.

Gratis retourneren in een Trekpleister winkel: niet helemaal tevreden over een product? Je kunt je bestelling tot 14 dagen na ontvangst terugbrengen in één van onze winkels. Je kunt de producten ook per post aan ons retourneren. Lees meer informatie over retourneren
  1. Home
  2. Beauty en Verzorging
  3. Lichaamsverzorging
  4. Deodorant
  5. Borotalco Original Deodorant Roll-On
Trekpleister logo

back to top