background image
Actie Beauty Baby Verzorging Gezondheid Foto Elektronica Huishouden Mode Eigen merk Gratis verzenden Klantenservice Winkels
Bekijk winkelmand
Advil Reliva 200mg Liquid Caps 20 stuks 45277 45277 Advil /medias/sys_master/prd-images/h0c/h2c/28575681216542/prd-front-45277-1_600x600/prd-front-45277-1-600x600.jpg 7.49 EUR Kruidvat http://schema.org/InStock

Advil Reliva 200mg Liquid Caps

20 stuks

7
.
49

Op werkdagen voor 22:00 uur besteld, volgende dag in huis

Gratis thuisbezorgd bij een bestelling vanaf 50 euro of bij diverse actieproducten

Bestelling gratis afhalen in alle winkels

Gratis retourneren in de winkel. Meer informatie

Elke week voordeel waar je blij van wordt

Product Informatie

Product Informatie

Advil Reliva 200mg Liquid Caps werken sneller dan normale paracetamol. Gewone tabletten moeten namelijk eerst oplossen in de maag, terwijl de werkzame stoffen in de Liquid Cap sneller vrijkomen en daardoor sneller worden opgenomen.

Door de zachte, gladde en kleine vorm is de capsule gemakkelijk te slikken en blijft er geen nare smaak achter.

RVG-UAD 25572

Toepassingsvorm
capsule

EAN code:8712769010160,8712769007726

Leeftijdsindicatie vanaf
12 jaar

Functionele Naam
Capsules

Te Gebruiken Tijdens Borstvoeding
Mogelijk

Te Gebruiken Tijdens Zwangerschap
Mogelijk

Variant
Zachte 200 mg

Volledige Omschrijving
Advil Reliva Zachte Capsules 200 mg 20 Stuks Doos

Inhoud (Netto)
20 stuks

Registratie Nummer
25572

Afleverstatus
RVG UAD

Etiket Informatie

Etiket Informatie

Hoewel we zorg en aandacht besteden aan de labelinformatie in onze webshop, kan het zijn dat dit verschilt van de labelinformatie op het product. Lees voor gebruik altijd de (label)informatie op het product dat je thuis ontvangt.

Algemene informatie

Gezondheidsclaim

Gebruiken bij: Lichte tot matige pijn, waaronder reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, voor de verlichting van koorts en de symptomen van verkoudheid en griep

Wettelijke naam

Wettelijke benaming

Liquid-caps 200 mg ibuprofen

Ingredienten

Ingredientendeclaratie

Ingrediënten: De capsule bevat sorbitol (E 420) en soja lecithine

Belangrijk

Verplichte algemene vermelding

Lees voor het gebruik de bijsluiter. Buiten het zicht en bereik van kinderen bewaren.

Doseringrestrictie

Dosering en wijze van gebruik: Gebruik de laagst effectieve dosering gedurende een zo kort mogelijke periode om de symptomen te verlichten.
Voor volwassenen, oudere mensen, kinderen en adolescenten 12-18 jaar: Zonodig 1 tot 3 maal per dag 1 tot 2 capsules innemen. De aanbevolen periode tussen 2 doseringen is ongeveer 6 tot 8 uur. De periode tussen 2 doseringen mag niet korter zijn dan 4 uur. Niet meer gebruiken dan 6 capsules (1200mg) per 24 uur. De capsules moeten met water worden ingenomen.

Gebruikersbeperkingen

Volwassenen dienen dit middel niet langer dan 10 dagen te gebruiken. Kinderen en adolescenten (12-18 jaar) dienen dit product niet langer dan 3 dagen te gebruiken. Neem contact op met uw arts wanneer uw klachten aanhouden of verergeren. Uitsluitend voor kortdurend gebruik.
Niet gebruiken: Indien u allergisch bent voor ibuprofen of één van de andere stoffen die in deze capsule zitten, voor aspirine of acetylsalicylzuur of voor andere verwante pijnstillers. Indien u andere NSAID pijnstillers gebruikt of aspirine in een dagdosering van meer dan 75 mg. Indien u aan een nier-, hart- of leveraandoening lijdt. Indien u in de laatste 3 maanden van uw zwangerschap bent. Indien u een maagzweer, maagperforatie of maagbloeding heeft of deze in het verleden 2 maal of vaker heeft gehad.

Samenstelling

Samenstelling: 200 mg ibuprofen per zachte capsule. De capsule bevat sorbitol (E 420) en soja lecithine.

Toedieningsvorm

capsules

Gebruikersaanwijzing

Bereidingsinstructies 2

Oraal gebruik.

Gebruikers- en bewaarinstructies voor consumenten

Bewaren beneden 25°C

Alcohol percentage

Alcoholpercentage

0 %

Contactinformatie

Contactnaam

Haleon Netherlands B.V.

Communicatieadres

Van Asch van Wijckstraat 55G,
3811 LP Amersfoort, Nederland

Contact type

Consumentenservice

Bestel- & Bezorginformatie

Bestel- & Bezorginformatie

Gratis afhalen in een Trekpleister winkel: Het is mogelijk om je online bestelling in één van onze winkels op te halen. Je kan er ook voor kiezen om je bestelling thuis te laten bezorgen. Net zo makkelijk en veilig. Samen krijgen we het voor elkaar. We doen er alles aan om je zo goed mogelijk te blijven helpen.

Gratis thuisbezorgen: vul je bestelling aan tot 50 euro en wij bezorgen de producten gratis bij je thuis. Voor bestellingen onder de 50 euro betaal je 3.99 verzendkosten. Lees meer informatie over bezorgen.

Jouw bestelling wordt thuisbezorgd volgens onderstaand bezorgschema:

Bestelmoment Bezorgmoment
Maandag voor 22:00 uur Dinsdag
Dinsdag voor 22:00 uur Woensdag
Woensdag voor 22:00 uur Donderdag
Donderdag voor 22:00 uur Vrijdag
Vrijdag voor 22:00 uur Zaterdag
Zaterdag en Zondag Dinsdag

Ander bezorgmoment? Wil je jouw pakketje op een ander moment ontvangen? Dat kan! Bij het plaatsen van je bestelling kan je zelf het gewenste bezorgmoment kiezen.

Gratis retourneren in een Trekpleister winkel: niet helemaal tevreden over een product? Je kunt je bestelling tot 14 dagen na ontvangst terugbrengen in één van onze winkels. Je kunt de producten ook per post aan ons retourneren. Lees meer informatie over retourneren.

Medische Informatie

Medische Informatie

Let op! Dit is een geneesmiddel! Geneesmiddelen verkopen we niet aan personen onder 16 jaar. Ook geldt er een maximum bestelhoeveelheid van 3 stuks per product.

Te gebruiken bij

Lichte tot matige (reumatische)pijn, spierpijn,menstruatiepijn en migraine.

Dosering

De aanbevolen dosering voor volwassenen, oudere mensen, kinderen en adolescenten tussen 12 en 18 jaar: zonodig 1 tot 3 maal per dag 1 tot 2 capsules innemen.

Maximale dagdosering

6 capsules

Leeftijdsindicatie

vanaf 12 jaar

Gebruiksinstructie

6-8 uur tussen de innames aanhouden, innemen met water, niet kauwen. Bij 12-18 jaar niet langer gebruiken dan 3 dagen. Ouder dan 18 jaar niet langer gebruiken dan 7 dagen.

Bewaaradvies

Buiten bereik en zicht van kinderen houden in goed afgesloten oorspronkelijke (buiten)verpakking beneden de 25 °C.

Verwijderinstructie

Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.

Houdbaarheid na opening

Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op verpakking en inhoud na 'EXP' staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.

Gebruik tijdens zwangerschap

Overleg arts, gebruik eerste 6 maanden

Gebruik tijdens borstvoeding

Overleg arts

Gebruiksbeperking

Intolerantie bepaalde suikers en noten of soja allergie. Kan vruchtbaarheid beïnvloeden. Voor 12-18 jaar niet langer dan 3 dagen gebruiken. Ouder dan 18 jaar niet langer dan 10 dagen gebruiken.

Niet te gebruiken bij

Kinderen jonger dan 12 jaar. Eerdere reactie of overgevoelig bij gebruik acetylsalicylzuur of soortgelijke pijnstillers (NSAID's). Maagdarmbloeding , maagzweer, maagbloeding of-perforatie, lever-, nier- of hartfunctiestoornissen. Laatste 3 maanden zwangerschap.

Risicowaarschuwing

- Dit geneesmiddel kan maagklachten veroorzaken, vooral bij lang gebruik. Wij adviseren u voor gebruik de bijsluiter te lezen.
- Voor gebruik met arts overleggen bij: hart- of vaatziekten, maag- of darmaandoeningen of verhoogd risico hierop, bij slechte nierfunctie, astma, zwangerschap, psoriasis, gebruik andere medicijnen of bij een leeftijd ouder dan 70 jaar.

Actief bestanddeel

ibuprofen 200mg

Raadpleeg uw huisarts bij

Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.
Bij drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn. Bij gebruik van een NSAID en last krijgt van de maag of donkerzwarte ontlasting.

Download de bijsluiter

Op thuisarts.nl vind je betrouwbare informatie over klachten, ziektes en geneesmiddelen.

Wil je persoonlijk advies?

Heb je na het lezen van de informatie op deze pagina nog vragen over dit geneesmiddel? Bel dan onze klantenservice en vraag naar één van onze gediplomeerde (assistent-) drogisten op telefoonnummer 0318 798 565 (tegen lokaal tarief). Wij zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m zaterdag van 9.30 uur tot 17.30 uur. Op zon- en feestdagen gesloten. Onze livechat is bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 17.30 uur. Weekenden en feestdagen gesloten. Wij adviseren niet verder te gaan met de bestelling van geneesmiddelen wanneer je vragen nog onbeantwoord zijn. Heb je een klacht over het (online) advies dat je hebt gekregen over een geneesmiddel? Klik dan hier, wij helpen je graag.